KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14325158
nr 1432 5158
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Figurer. Signerad, akvarell, 39x35, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:09:51
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz